W tej części serwisu stworzyliśmy kilka artykułów Top 10 z najpiękniejszymi drzewkami Bonsai, szalonymi kompozycjami, najstarszymi drzewami itp.

Najpiękniejsze drzewka Bonsai

Większość naszych artykułów Top 10 zostało przegłosowanych przez fanów na mediach społecznościowych. Mamy Top 10 najpiękniejszych drzewek Bonsai, dziwacznych Bonsai, miniaturowych krajobrazów itd.

Choć uprawa drzewek Bonsai to hobby praktykowane przez wiele osób na całym świecie, to jego azjatyckie korzenie są niepodważalne. Nie dziwi więc fakt, że najbardziej imponujące drzewa znajdują się w kolekcjach znanych japońskich mistrzów.

Czytaj dalej

Przewodnik Bonsai dla początkujących

W mediach społecznościowych (takich jak Facebook lub Twitter) udostępniamy „Bonsai dnia”. W tym artykule przedstawiamy 10 najbardziej popularnych drzew, które zasługują na szczególną uwagę. Miłej lektury!

Czytaj dalej

Drzewka Bonsai znane są ze swoich niewielkich rozmiarów, ale czasami miniaturyzacja posunięta jest do granic możliwości.

Czytaj dalej

Drzewa mogą rosnąć przez tysiące lat. Drzewka Bonsai, jeśli są prawidłowo pielęgnowane, również mogą przetrwać wiele lat.

Czytaj dalej

Przewodnik Bonsai dla początkujących

Nie jest trudno znaleźć w internecie dziwne, szalone lub niezwykłe drzewka lub kompozycje Bonsai. W tym zestawieniu przygotowaliśmy top 10 najciekawszych kompozycji.

Czytaj dalej

Drzewka Bonsai, które są w pełni kwitnienia lub owocowania to spektakularny widok. W tym artykule umieściliśmy Top 10 najpiękniej kwitnących i owocujących drzewek Bonsai.

Czytaj dalej

Zaloguj Rejestracja
Uruchomiono zadanie harmonogramu