O nas

Bonsai Empire zaczęło się od marzenia młodego dziecka (Oscara), który w wieku piętnastu lat stworzył prostą stronę internetową o swoim hobby. Było to w grudniu 2000 roku. Od tego czasu strona rozrosła się tworząc platformę internetową oraz społeczność, wspieraną przez grupę osób, które realizują jedną wizję – łączenie ludzi poprzez sztukę Bonsai.

Wzrost zainteresowania sztuką Bonsai i rozprzestrzenianie się tego hobby na całym świecie sprawia, że nasza wizja powoli staje się rzeczywistością. Dzięki trzynastu językom nasza strona osiąga miliony odwiedzin rocznie, dzięki czemu społeczność Bonsai Empire jest żywa i aktywna. Na naszym blogu gościmy wielu ekspertów sztuki Bonsai (i sztuk pokrewnych). Tworzymy filmy dotyczące wielu aspektów sztuki Bonsai, a nasz aktywny udział na facebook’u pozwolił nam dotrzeć do jeszcze większej ilości osób poprzez social media.

Nie czekaj i już teraz dołącz do dyskusji na naszym forum, aby stać się częścią społeczności Bonsai Empire!

 

Nasza wizja

Łączenie ludzi na całym świecie za pośrednictwem wspólnej pasji- Bonsai.

 

Nasza misja

Naszym celem jest zbudowanie wielkiej społeczności, w której ludzie mogą zdobywać wiedzę o uprawie drzewek Bonsai. Ale co ważniejsze, Bonsai Empire powinno być miejscem spotkania ludzi podekscytowanych kluczowymi aspektami sztuki Bonsai: harmonią, naturą i pięknem.

 

Nasze wartości

Szacunek, pasja i (jako obietnica dla naszych członków) poszanowanie prywatności. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności aby uzyskać więcej szczegółowych informacji.

 

Specjalne podziękowania dla:

  • Bartosza Koblańskiego

Dziękujemy także:

  • Wszystkim autorom
  • Tłumaczom międzynarodowym